Hakkımızda

APEKS LTD.ŞTİ. Dijital Ofis Ürünleri Satış ve Teknik Servisi Ricoh İç Anadolu Bölge Bayii

Firmamız, APEKS İŞLETMECİLİK İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. 1992 yılında ANKARA’da kurulmuş olup, RICOH grubu fotokopi makinalarının satış, servis, sarf malzeme ve yedek parça konusunda RICOH TURKİYE‘nin Yetkili Bayisidir.

RICOH grubu  olan cihazlar ( Gestetner, Lanier, Infotec, Nashua, Rex-Rotary ) Japon fabrikalarında üretilmekte olup, dünyaya Ricoh, Gestetner, Lanier, Infotec, Nashua, Rex-Rotary markaları adı altında dağıtımı yapılmaktadır.

2011 yılı itibari ile GESTETNER  İÇ ANADOLU BÖLGE BAYİ ‘liğini alan firmamız, bu bölgede GESTETNER marka fotokopi makinaları satışı, sarf malzemeleri ve teknik servis hizmeti vermekte iken, 2014 yılı itibariyle Hollanda-Amsterdam merkezli üretici firma olan RICOH TÜRKİYE desteği ile RICOH İÇ ANADOLU BÖLGE BAYİLİĞİ ‘ni alarak aynı şartlar ile hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamız birçok kamu kuruluşu ve özel teşebbüslerden oluşan müşteri portföyünü günden güne büyütmüş olmasında hiç kuşkusuz ORJİNAL sarf malzeme, yedek parça ve verilen teknik hizmetin kusursuzluğu ön plandadır.

Amacımız, fotokopi sektöründeki iş uzmanlığını, iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek, kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin kopyalama ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.

www.apeksfotokopi.com adresimizden RICOH markamızın sürekli güncellenen modelleri ile teknolojiyi takip edebilirsiniz.

Firmamızı da repertuarınıza almanız dileği ile değerli siparişlerinizi bekler iyi çalışmalar dileriz.

apeks ricoh yetkili bayi